BAŞKANDAN MESAJ

BAŞKANDAN MESAJ
Köker Yapı olarak kurulduğumuz 1989 yılında temel olarak belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz elhamdülillah. 2011 yılından sonra ülkemizdeki gelişimi ve bu konudaki yatırımlarını yerinde takip ederek yatırımlarımıza ve istihdama devam ediyoruz.
Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde başta konut projeleri olmak üzere toplam 30.000 m2'lik inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, işin en başında belirlemiş olduğumuz temel prensiplere bağlı kalmanın neticesi olduğuna inanıyoruz. Bu temel prensipleri burada ve sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz.
Şöyle ki, Köker Yapı dün olduğu gibi bugün ve yarın da aşağıdaki temel prensipleri uygulamış ve uygulamaya da inşallah devam edecektir.
• Mükemmeli yakalamaya çalışmak, yaptığımız her işin en mükemmelini yapmak.
• Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin hakkını zamanında ve tam ödemek.
• Doğru ve güven duyulan bir tacir olmak, aldatmamak ve sözünde durmak.
Bu prensiplerin bugüne kadar sonucu olarak, İş yaptığımız idareler nezdinde hep kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk. Hiçbir tedarikçimizle alacak-verecek davası yaşamadık, tüm ödemelerimizi ve çeklerimizi sorunsuz ve zamanında yaptık. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik. Kurumsallaşmayı kurallar kümesi olarak değil, insana bağlı olmayan sisteme dayalı bir biçimde toplam kalite yönetimimizin gerçekleşmesine araç olarak gördük. Sözümüzde bugüne kadar hep durduk. Para kazanmayı değil, başarmayı ülkemize daha çok vergi ödemeyi, daha çok istihdam oluşturmayı hedefledik ve elhamdülillah gerçekleştirdik. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsedik.
Bugünden sonra da ana hedefimiz, bu temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır.
 
 
  Saygılarımla,
 
 
  Ahmet KÖKER
Yönetim Kurulu Başkanı

KÖKER YAPI VE İNŞAAT

FİYAT TEKLİFİ ALIN
whatsapp